$67,900.00
PYY Marine | Pasadena, MD
The Premier 210 Sunsation RL CL is a lightly used 2026 pontoon that offers the perfect blend of performance and comfort for families and entertainers alike.
The Premier 210 Sunsation RL CL is a lightly used 2026 pontoon that offers the perfect blend of performance and comfort for families and entertainers alike.
Performance & Construction
Exterior and Deck Amenities
Crew Comfort Features
Electronics & Lighting
Interior Comforts
This Premier 210 Sunsation is a rare find—well maintained and ready for its next owner to enjoy the water.
| Condition | USED | |
| Stock Number | 1350 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Premier | |
| Model | 210 Sunsation RL CL | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| VIN | PMY16128E527 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| LOA (Length) | 22 ft 9 in | |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Number of Engines | 1 | |
| Engine Type | Mercury | |
| Engine Power | 150 HP | |
| Fuel Type | Gas |
| Dimensions | |
| Length | 22' 9" |
| Width | 8' 6" |
| Capacities | |
| Seating Capacity | 9-14 Persons |
| Weights | |
| Weight | 2050-2650 lbs |
| Engine | |
| Engine Power | 150-200 hp |
| Length | 22ft 9in |
| Beam | 8ft 6in |
| Max Persons | 9 |
| Engine Power | 150 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.