$88,900.00
Dewitt Marine | Bellaire, Michigan
Discover a premium pre‑owned Bennington 23 LTSBA, the iconic 2022 Tritoon Boat now available in Bellaire, Michigan.
Discover a premium pre‑owned Bennington 23 LTSBA, the iconic 2022 Tritoon Boat now available in Bellaire, Michigan.
Dewitt Marine – Bellaire, MI
6509 Crystal Springs RdThis Used Bennington 23 LTSBA Tritoon Boat is ready for sale at Dewitt Marine’s showroom. Our experienced team in Michigan invites you to visit and experience the quality firsthand.
| 2022 Bennington 23 LTSBA Specifications | |
|---|---|
| Year | 2022 |
| Make | Bennington |
| Model | 23 LTSBA |
| Length | 23 ft 0 in |
| Beam | 8.5 ft |
| Engine | Mercury Outboard – 250 HP |
| Hull Material | Aluminum |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | Available for Immediate Delivery |
If you’re searching for a top‑quality Tritoon boat in Michigan, this 2022 Bennington 23 LTSBA offers unmatched performance, style, and value. Visit Dewitt Marine today to schedule your test ride or request additional details.
| Retail Price | $106,500.00 | |
| Sale Price | $88,900.00 | |
| Location | Bellaire, Michigan | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Stock Number | 3715 | |
| Year | 2022 | |
| Make | Bennington | |
| Model | 23 LTSBA | |
| HIN | ETWM3785D222 | |
| Color | Black | |
| Engine | Mercury | |
| Length | 23' 0" | |
| Beam | 8.5 | |
| Horsepower | 250 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull Material | Aluminum | |
| Fuel Type | Gas | |
| Status | Available |
| Length | 24ft 0in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 250 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.