$49,105.00
Blue Lagoon Boating Center | Harrison Township, Michigan
| Feature | |
|---|---|
| Sale Price | $50,733.00 |
| Location | Harrison Township, Michigan |
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make | Novurania |
| Model | DL430 |
| HIN | PKD28420K526 |
| Color | White |
| Engine | Yamaha F70 70 HP Outboard |
| Length | 14' 1" |
| Beam | 6' 1" |
| Horsepower | 70 hp |
| Engine Hours | 0 |
| Propulsion | Single Outboard Drive |
| Hull Material | Fiberglass/Composite with Hypalon Tubes and Load Rite Trailer |
| Fuel Type | Gasoline |
| ... |
| Feature | |
|---|---|
| Sale Price | $50,733.00 |
| Location | Harrison Township, Michigan |
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make | Novurania |
| Model | DL430 |
| HIN | PKD28420K526 |
| Color | White |
| Engine | Yamaha F70 70 HP Outboard |
| Length | 14' 1" |
| Beam | 6' 1" |
| Horsepower | 70 hp |
| Engine Hours | 0 |
| Propulsion | Single Outboard Drive |
| Hull Material | Fiberglass/Composite with Hypalon Tubes and Load Rite Trailer |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | Available for Purchase Now |
| Sale Price | $49,105.00 | |
| Location | Harrison Township, Michigan | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 28420 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Novurania | |
| Model | DL430 | |
| HIN | PKD28420K526 | |
| Color | White | |
| Engine | Yamaha F70 | |
| Length | 14' 1" | |
| Beam | 6'1" | |
| Horsepower | 70 | |
| Engine Hours | 0 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull Material | Fiberglass/Composite | |
| Fuel Type | Gas | |
| Status | Available |
| Length | 14ft 1in |
| Beam | 6ft 1in |
| Engine Power | 70 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.