Contact for Price
Spicer's Boat City | Houghton Lake, MI
| Condition | Brand new |
|---|---|
| Stock Number | B000859005 |
| Year | 2026 |
| Make | Sylvan |
| Model | MIRAGE 8520 CRS Pontoon Boat |
| Vehicle Type | Boat |
| Category | Pontoon |
| VIN | SYL10815G526 |
| Color | Blue |
| Engine Power | 0 hp (no engine) |
| Length Overall (LOA) | 20 ft 1 in (6.13 m) |
| Condition | Brand new |
|---|---|
| Stock Number | B000859005 |
| Year | 2026 |
| Make | Sylvan |
| Model | MIRAGE 8520 CRS Pontoon Boat |
| Vehicle Type | Boat |
| Category | Pontoon |
| VIN | SYL10815G526 |
| Color | Blue |
| Engine Power | 0 hp (no engine) |
| Length Overall (LOA) | 20 ft 1 in (6.13 m) |
| Condition | NEW | |
| Stock Number | B000859005 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sylvan | |
| Model | MIRAGE 8520 CRS | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| VIN | SYL10815G526 | |
| Freight prep | 1799 | |
| Color | Blue | |
| Engine Power | 0 | |
| LOA (Length) | 20 ft 1 in | |
| Propulsion Type | Powered |
| Length | 20ft 1in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.