$2,995.00
New Jersey Outboards | Bayville, New Jersey
Discover the 2002 Larsen Cabrio 220 – a classic project boat that offers endless potential for boating enthusiasts.
Discover the 2002 Larsen Cabrio 220 – a classic project boat that offers endless potential for boating enthusiasts.
| Year | 2002 |
|---|---|
| Make | Larsen |
| Model | Cabrio 220 |
| Length | 22′ 0″ |
| Beam | 8 ft 6 in |
| Hull Material | Fiberglass/Composite |
| Dry Weight | 4200 lb |
| Propulsion | Single I/O |
| Color | White |
| Status | Available for project work |
This vessel is located in Bayville, New Jersey and ready to be customized into the boating masterpiece you envision. If you’re looking for a solid foundation with proven performance, this 2002 Larsen Cabrio offers an excellent starting point.
| Sale Price | $2,995.00 | |
| Location | Bayville, New Jersey | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Stock Number | SH2540A | |
| Year | 2002 | |
| Make | Larsen | |
| Model | Cabrio 220 | |
| HIN | LAR6518H102 | |
| Color | White | |
| Engine | Volvo Penta 5.0 | |
| Length | 22' 0" | |
| Beam | 8ft 6in | |
| Propulsion | Single I/O | |
| Hull Material | Fiberglass/Composite | |
| Dry Weight | 4200 | |
| Status | Available |
| Length | 22ft 0in |
| Beam | 8ft 6in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.