$3,999.00
New Jersey Outboards | Bayville, New Jersey
This 2006 Pontoon Boat is an as-is vessel that’s ready for the water.
Features include:
The pontoon is fully functional and ready for immediate use. While it does not come with a trailer, we offer trailers that are compatible.
| Pontoon ... |
|---|
This 2006 Pontoon Boat is an as-is vessel that’s ready for the water.
Features include:
The pontoon is fully functional and ready for immediate use. While it does not come with a trailer, we offer trailers that are compatible.
| Pontoon Specifications | |
|---|---|
| Sale Price | $5,495.00 |
| Location | Bayville, New Jersey |
| Status | Available |
| Year | 2006 |
| Make & Model | Playbuoy 22 Kingfisher |
| Hull Material | Aluminum |
| Length | 22 ft. 0″ |
| Beam | 8 ft. |
| Engine | Yamaha 60 hp two‑stroke outboard |
| Propulsion | Single Outboard |
| Fuel Type | Gasoline |
| Dry Weight | 2,222 lb. |
| Color | Tan |
| HIN (Hull Identification Number) | DVN39148G405 |
| Stock Number | SW2515A |
This pre‑owned pontoon offers a reliable and enjoyable experience on the water, featuring robust construction and dependable Yamaha power.
| Sale Price | $3,999.00 | |
| Location | Bayville, New Jersey | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Stock Number | SW2515A | |
| Year | 2005 | |
| Make | Playbuoy | |
| Model | 22 Kingfischer | |
| HIN | DVN39148G405 | |
| Color | Tan | |
| Engine | Yamaha 60 hp 2 stroke OB | |
| Length | 22' 0" | |
| Beam | 8 | |
| Horsepower | 60 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull Material | Aluminum | |
| Fuel Type | Gas | |
| Dry Weight | 2222 | |
| Status | Available |
| Length | 22ft 0in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 60 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.