$23,995.00
Buckeye Sports Center | Huron, Ohio
The Regal 2400 LSR showcases a striking modern aesthetic built upon the high‑performance, technologically advanced FasTrac Hull.
The Regal 2400 LSR showcases a striking modern aesthetic built upon the high‑performance, technologically advanced FasTrac Hull.
| Regal 2400 LSR Specifications | |
|---|---|
| Year | 2004 |
| Make & Model | Regal 2400 LSR |
| Length | 24′ 0″ |
| Beam | 8′6″ |
| Engine | Mercruiser 8.1 (375 hp) |
| Propulsion | Single I/O |
| Hull Material | Fiberglass/Composite |
| Fuel Type | Gasoline |
| Dried Weight | 4,100 lbs |
| Status | Available for Sale (Pre‑Owned) |
| Location | Huron |
| Engine Hours | 448 hrs |
This Regal 2400 LSR delivers performance, comfort and modern style for serious boating enthusiasts.
| Retail Price | $29,995.00 | |
| Sale Price | $23,995.00 | |
| Location | Huron | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Stock Number | U25024 | |
| Year | 2004 | |
| Make | Regal | |
| Model | 2400 LSR | |
| HIN | RGMMB194D404 | |
| Color | White | |
| Engine | Mercruiser 8.1 | |
| Length | 24' 0" | |
| Beam | 8'6" | |
| Horsepower | 375 | |
| Engine Hours | 448 | |
| Propulsion | Single I/O | |
| Hull Material | Fiberglass/Composite | |
| Fuel Type | Gas | |
| Dry Weight | 4,100 Lbs | |
| Status | Available |
| Length | 24ft 0in |
| Beam | 8ft 6in |
| Engine Power | 375 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.