$60,195.00
Charles Mill Marina | Mansfield, Ohio
Discover the brand‑new 2026 StarCraft Marine EXS 1 pontoon boat located at Charles Mill Marina.
| Location | Charles Mill Marina |
| Status | New |
| Stock Number | 6394 |
| Year | 2026 |
| Make | StarCraft Marine |
| Model | EXS 1 |
| Vehicle Type | Pontoon Boat |
| Category | Pontoon |
| Engine | Yamaha 150 HP |
| Length (LOA) | 21 ft 8 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 150 HP |
| Maximum ... |
Discover the brand‑new 2026 StarCraft Marine EXS 1 pontoon boat located at Charles Mill Marina.
| Location | Charles Mill Marina |
| Status | New |
| Stock Number | 6394 |
| Year | 2026 |
| Make | StarCraft Marine |
| Model | EXS 1 |
| Vehicle Type | Pontoon Boat |
| Category | Pontoon |
| Engine | Yamaha 150 HP |
| Length (LOA) | 21 ft 8 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 150 HP |
| Maximum Capacity | 11 Persons |
This 2026 StarCraft Marine EXS 1 offers a spacious, comfortable seating layout and powerful Yamaha engine for smooth cruising. Ideal for families or groups looking to enjoy waterfront adventures on the water.
| Location | Charles Mill Marina | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 6394 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Starcraft Marine | |
| Model | EXS 1 | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| Engine | Yamaha 150 | |
| LOA (Length) | 21 ft 8 in | |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Engine Power | 150 HP | |
| Max Persons | 11 |
| Length | 21ft 8in |
| Beam | 8ft 6in |
| Engine Power | 150 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.