$40,195.00
Charles Mill Marina | Mansfield, Ohio
The SunChaser Vista 22 LR DH is a versatile and affordable pontoon boat that delivers comfort, style, and performance for every water adventure.
| Feature | Description |
|---|---|
| Location | Charles Mill Marina |
| Condition | New |
| Stock Number | 6367 |
| Year | 2026 |
| Make | SunChaser |
| Model | Vista 22 LR DH |
| Vehicle Type | Pontoon Boat |
| Category | Pontoon |
The SunChaser Vista 22 LR DH is a versatile and affordable pontoon boat that delivers comfort, style, and performance for every water adventure.
| Feature | Description |
|---|---|
| Location | Charles Mill Marina |
| Condition | New |
| Stock Number | 6367 |
| Year | 2026 |
| Make | SunChaser |
| Model | Vista 22 LR DH |
| Vehicle Type | Pontoon Boat |
| Category | Pontoon |
| Engine | Yamaha T50 (other motor options available) |
| LOA (Length) | 22 ft 10 in |
| Beam (Width) | 8 ft |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 50 HP |
| Color | Electric Blue |
| Interior Color | Grey |
| Max Persons | 12 |
This pontoon boat combines spacious design, durable construction, and modern amenities to provide an unforgettable water experience. Whether you’re cruising for relaxation or planning a fishing trip, the SunChaser Vista 22 LR DH offers performance, comfort, and affordability in one package.
| Location | Charles Mill Marina | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 6367 | |
| Year | 2026 | |
| Make | SunChaser | |
| Model | Vista 22 LR DH | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| Engine | Yamaha T50(other motor options available) | |
| LOA (Length) | 22 ft 10 in | |
| Beam (Width) | 8 ft | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Engine Power | 50 HP | |
| Color | Electric Blue | |
| Interior Color | Grey | |
| Max Persons | 12 |
| Length | 22ft 10in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 50 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.