$79,999.00
Barnes Marine | Counce, Tennessee
2023 Bullet XRS 21 – a pristine Vivid Black boat ready for adventure.
2023 Bullet XRS 21 – a pristine Vivid Black boat ready for adventure.
Barnes Marine, family owned and operated for over 20 years, is your trusted partner from sales through service. We offer parts, storage, and comprehensive support so you can enjoy every moment on the water.
| Sale Price | $79,999.00 |
|---|---|
| Location | Counce, Tennessee |
| Status | Available |
| Condition | Pre‑Owned |
| Year | 2023 |
| Make | Bullet |
| Model | XRS 21 |
| HIN | BBQ2256OK223 |
| Color | Vivid Black |
| Engine | Suzuki 250 |
| Length | 21' 0" |
| Beam | 8.5' |
| Horsepower | 250 hp |
| Engine Hours | 96 hrs |
| Propulsion | Single Outboard |
| Hull Material | Fiberglass/Composite |
| Fuel Type | Gasoline |
Join the Barnes Marine family today and experience unmatched quality, service, and community on every trip.
| Sale Price | $79,999.00 | |
| Location | Counce, Tennessee | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Stock Number | c398 | |
| Year | 2023 | |
| Make | Bullet | |
| Model | XRS 21 | |
| HIN | BBQ2256OK223 | |
| Color | Vivid Black | |
| Engine | Suzuki 250 | |
| Length | 21' 0" | |
| Beam | 8.5 | |
| Horsepower | 250 | |
| Engine Hours | 96 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull Material | Fiberglass/Composite | |
| Fuel Type | Gas | |
| Status | Available |
| Length | 22ft 0in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 250 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.