$44,987.00
Kettle Marine | Jackson, WI
Discover the 2025 Premier 210 Sunsation RF, a premier pontoon boat that delivers unmatched style, performance and comfort for boating enthusiasts.
Discover the 2025 Premier 210 Sunsation RF, a premier pontoon boat that delivers unmatched style, performance and comfort for boating enthusiasts.
Year: 2025 | Make & Model: Premier 210 Sunsation RF | Type: Pontoon Boat
This 2025 Premier 210 Sunsation RF combines luxury interiors with advanced marine technology to provide a superior boating experience for families and friends alike.
| Condition | NEW | |
| Stock Number | B2215 | |
| Year | 2025 | |
| Make | Premier | |
| Model | 210 Sunsation RF | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| VIN | PMY15231I425 | |
| Engine | MERCURY 90 ELPT CT | |
| LOA (Length) | 21 ft | |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Engine Type | MERCURY | |
| Engine Power | 90 HP | |
| Color | BLACK / BLUE / MIDNIGHT RAILS | |
| Interior Color | MOUTIAN GRAY |
| Dimensions | |
| Length | 22' 9" |
| Width | 8' 6" |
| Capacities | |
| Seating Capacity | 9-14 Persons |
| Weights | |
| Weight | 2050-2550 lbs |
| Engine | |
| Engine Power | 150-200 hp |
| Length | 21ft 0in |
| Beam | 8ft 6in |
| Max Persons | 9 |
| Engine Power | 90 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.