Contact for Price
Kettle Marine | Jackson, WI
The 2026 Premier 210 Sunsation RF CL is the flagship model for anyone looking to step into the Premier family with style and performance.
The 2026 Premier 210 Sunsation RF CL is the flagship model for anyone looking to step into the Premier family with style and performance.
This boat blends luxury interior details with high-performance marine engineering. The Premier 210 Sunsation RF CL is the ultimate choice for those who demand comfort and power on every voyage.
| Condition | NEW | |
| Stock Number | B2492 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Premier | |
| Model | 210 Sunsation RF - CL | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon / Tritoon | |
| VIN | PMY17481K526 | |
| Engine | 200XL PRO XS | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull id number | PMY17481K526 | |
| LOA (Length) | 22 ft 9 in | |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Number of Engines | 1 | |
| Engine Power | 200 HP | |
| Engine Information | 200XL PRO XS | |
| Features May Include | GPS Depthsounder Bimini Top Soundsystem Fixed Ski Tow Bar Bluetooth |
| Dimensions | |
| Length | 21' 5" |
| Width | 8' 6" |
| Capacities | |
| Seating Capacity | 9-14 Persons |
| Weights | |
| Weight | 2050-2650 lbs |
| Engine | |
| Engine Power | 150-200 hp |
| Length | 22ft 9in |
| Beam | 8ft 6in |
| Max Persons | 9 |
| Engine Power | 200 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.