Contact for Price
Diamond Marine | East Haven, Connecticut
The 2025 Wave Armor Jet Dock is a premier personal watercraft dock designed for lakes, rivers, and coastal environments.
The 2025 Wave Armor Jet Dock is a premier personal watercraft dock designed for lakes, rivers, and coastal environments.
This dock comes with the industry’s best 10‑year warranty. It is brand new and ready for immediate use in East Haven, Connecticut or any other suitable waterway location.
| Location | East Haven, Connecticut |
|---|---|
| Status | Available |
| Year | 2025 |
| Make | Wave Armor |
| Model | Jet Docks |
| Color | Tan |
| Length | 10 ft 0 in |
| Beam | 5 ft |
| Hull Material | Plastic |
| Engine Type | Jet drive (none) |
| Horsepower | 0 hp |
| Fuel Type | No fuel required |
| Propulsion | N/A |
| Engine Hours | 0 hrs |
| Location | East Haven, Connecticut | |
| Condition | New | |
| Year | 2025 | |
| Make | Wave Armor | |
| Model | Jet Docks | |
| HIN | click Call Seller button above11111 | |
| Color | Tan | |
| Engine | Jet drive | |
| Length | 10' 0" | |
| Beam | 5 | |
| Horsepower | 0 | |
| Engine Hours | 0 | |
| Propulsion | none | |
| Hull Material | Plastic | |
| Fuel Type | None | |
| Status | Available |
| Length | 10ft 0in |
| Beam | 5ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.