
Contact for Price
Main Channel Marina | Syracuse, Indiana
Discover the 2025 Sea‑Doo Spark, a lightweight personal watercraft that delivers powerful performance with an iconic design and modern comfort features.
Discover the 2025 Sea‑Doo Spark, a lightweight personal watercraft that delivers powerful performance with an iconic design and modern comfort features.
The Spark’s streamlined shape offers the same classic “Spark” look that riders love but with smoother lines and a 4.5‑inch display to keep track of your ride easily.
The Spark’s lightweight build—just 442 lb (200 kg)—means it can be tow‑ridden by almost any vehicle. Its small footprint also frees up storage space compared with larger boats.
| Location | Syracuse, Indiana |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2025 |
| Make | Sea‑Doo |
| Model | Spark for 2 Rotax 900 ACE with IBR and Audio |
| Length | 10′ 0″ (3.05 m) |
| Fuel Type | 87 octane gasoline |
| Dry Weight | 442 lb / 200 kg |
| Status | Available |
| Width | 46″ / 117 cm |
| Height | 41.6″ / 106 cm |
The 2025 Sea‑Doo Spark combines iconic style, high performance, and user-friendly features to give you an unforgettable watercraft experience.
| Location | Syracuse, Indiana | |
| Condition | New | |
| Year | 2025 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | Spark™ for 2 Rotax® 900 ACE™- 90 CONV with IBR and Audio | |
| Length | 10' 0" | |
| Fuel Type | 87 octane | |
| Dry Weight | 442 lb / 200 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 46" / 117 cm | |
| Height | 41.6"/ 106 cm |
| Length | 10ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.