
Contact for Price
Main Channel Marina | Syracuse, Indiana
Experience the pinnacle of jet ski technology with the Sea‑Doo RXP‑X 325 Tech. Designed for riders who demand maximum performance, this model delivers race‑proven power combined with laser‑sharp handling.
The 2026 RXP‑X 325 is engineered to dominate every wave. Its high‑output engine gives you explosive speed while ...
[read more]Experience the pinnacle of jet ski technology with the Sea‑Doo RXP‑X 325 Tech. Designed for riders who demand maximum performance, this model delivers race‑proven power combined with laser‑sharp handling.
The 2026 RXP‑X 325 is engineered to dominate every wave. Its high‑output engine gives you explosive speed while advanced steering systems provide pinpoint control—perfect whether you're chasing buoys or enjoying open water thrills.
| Location | Syracuse, Indiana |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make | Sea‑Doo |
| Model | RXP‑X 325 Tech, BRP Premium A, iBR Ice Metal / Manta Green |
| Length | 11' 0" |
| Width | 49.2" (125 cm) |
| Height | 44" (111 cm) |
| Dry Weight | 798 lb (362 kg) |
| Status | Available |
Choose the Sea‑Doo RXP‑X 325 Tech for unrivaled speed, precision, and an exhilarating ride that pushes your limits every time you hit the water.
| Location | Syracuse, Indiana | |
| Condition | New | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | RXP-X™ 325 Tech, BRP Premium A, iBR Ice Metal / Manta Green | |
| Length | 11' 0" | |
| Dry Weight | 798 lb / 362 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 49.2" / 125 cm | |
| Height | 44" / 111 cm |
| Length | 11ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.