
Contact for Price
Main Channel Marina | Syracuse, Indiana
Discover the 2026 Sea‑Doo Spark powered by a robust Rotax 900 ACE engine, delivering an effortless towing experience and endless water fun for spontaneous summer getaways.
Discover the 2026 Sea‑Doo Spark powered by a robust Rotax 900 ACE engine, delivering an effortless towing experience and endless water fun for spontaneous summer getaways.
The 2026 Spark combines a sleek, durable build with standard features that cater to both solo riders and family outings. Its versatile size is ideal for smaller bodies of water while still delivering an engaging ride on larger lakes.
| Vehicle Details | |
| Location | Syracuse, Indiana |
| Status | Available |
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make & Model | Sea‑Doo Spark for 3 Rotax 900 ACE – 90 HP Conv with IBR |
| Length | 10’0” (304 cm) |
| Width | 46" (117 cm) |
| Height41.6" (106 cm) | |
| Dry Weight | 448 lb / 203 kg |
Experience the perfect blend of power, portability and family fun with the new Sea‑Doo Spark – your ultimate water adventure companion.
| Location | Syracuse, Indiana | |
| Condition | New | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | Spark™ for 3 Rotax® 900 ACE™ - 90 CONV with IBR | |
| Length | 10' 0" | |
| Horsepower | 90 | |
| Dry Weight | 448 lb / 203 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 46" / 117 cm | |
| Height | 41.6" / 106 cm |
| Length | 10ft 0in |
| Engine Power | 90 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.