
Contact for Price
Main Channel Marina | Syracuse, Indiana
Sea‑Doo 2026 Wake™ Pro 230
The newest Sea‑Doo Wake Pro is engineered for high‑performance tow sports, offering a spacious design, superior stability, and powerful performance that lets riders pull, jump, and repeat with confidence.
Sea‑Doo 2026 Wake™ Pro 230
The newest Sea‑Doo Wake Pro is engineered for high‑performance tow sports, offering a spacious design, superior stability, and powerful performance that lets riders pull, jump, and repeat with confidence.
| Location | Syracuse, Indiana |
|---|---|
| Status | Available |
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make | Sea‑Doo |
| Model | Wake™ Pro 230 |
| Length | 11′ 0″ (3.35 m) |
| Dry Weight | 836 lb / 379 kg |
| Width | 49.4″ / 125.5 cm (w/o rack) |
| Height | 44.9″ / 114 cm |
The Sea‑Doo Wake Pro is the ultimate personal watercraft for families, tow sports enthusiasts, and anyone who wants a blend of power, stability, and versatility on the water.
| Location | Syracuse, Indiana | |
| Condition | New | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | Wake™ Pro 230 | |
| Length | 11' 0" | |
| Dry Weight | 836 lb / 379 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 49.4" / 125.5 cm (w/o rack) | |
| Height | 44.9" / 114 cm |
| Length | 11ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.