
$12,399.00
Buckeye Sports Center | Peninsula, Ohio
The 2026 Yamaha WaveRunner JetBlaster LTD is the ultimate family water‑fun package that delivers excitement on every ride.
The 2026 Yamaha WaveRunner JetBlaster LTD is the ultimate family water‑fun package that delivers excitement on every ride.
| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Yamaha WaveRunners |
| Model | JetBlaster LTD |
| Color | White & Mint |
| Engine | 1049 CC TR‑1 HO |
| Length | 9′ 9″ |
| Width | 3′ 9″ |
| Height | 3′ 8″ |
| Dry Weight | 600 lbs |
| Hull Material | Fiberglass/Composite |
| Propulsion | Jet Drive |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | In Stock, New Condition |
| Location | Penninsula |
| Stock Number | N26123 |
| Sale Price | $12,399.00 | |
| Location | Peninsula | |
| Condition | New | |
| Availability | In Stock | |
| Stock Number | N26123 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha WaveRunners | |
| Model | JetBlaster LTD | |
| Color | WHITE & MINT | |
| Engine | 1049 CC TR-1 HO | |
| Length | 9' 9" | |
| Propulsion | Jet Drive | |
| Hull Material | Fiberglass/Composite | |
| Fuel Type | Gas | |
| Dry Weight | 600 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 3'9" | |
| Height | 3'8" |
| Length | 9ft 9in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.