
$9,399.00
Power Motorsports | Sublimity, Oregon
The new 2026 Sea‑Doo Spark for 3 with a Rotax 900 ACE engine and 90‑inch convertible hull is the ultimate companion for spontaneous summer adventures.
The new 2026 Sea‑Doo Spark for 3 with a Rotax 900 ACE engine and 90‑inch convertible hull is the ultimate companion for spontaneous summer adventures.
| 2026 Sea‑Doo Spark for 3 Rotax 900 ACE – 90 CONV with IBR | |
|---|---|
| Brand | Sea-Doo |
| Model Year | 2026 |
| Engine | Rotax 900 ACE |
| Crew Capacity | Up to 3 passengers |
| Dry Weight | 448 lb / 203 kg |
| Width | 46” (117 cm) |
| Height | 41.6” (106 cm) |
| Colors Available | Sunrise Orange / Dragon Red |
This brand‑new Spark delivers exceptional value for anyone looking to enjoy reliable, high‑performance personal watercraft without the bulk of larger models.
| Sale Price | $9,399.00 | |
| Location | Sublimity, Oregon | |
| Condition | New | |
| Stock Number | B-08C626 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | Spark™ for 3 Rotax® 900 ACE™ - 90 CONV with IBR | |
| HIN | YDV56108C626 | |
| Color | Sunrise Orange / Dragon Red | |
| Dry Weight | 448 lb / 203 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 46" / 117 cm | |
| Height | 41.6" / 106 cm |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.