
$14,899.00
Power Motorsports | Sublimity, Oregon
The 2026 Yamaha VX Cruiser HO delivers a smooth, personalized riding experience with factory‑installed Yamaha audio speakers for durable, high‑quality sound.
| Key Specifications | |
|---|---|
| Model Year | 2026 |
| Make & Model | Yamaha VX Cruiser HO |
| Engine Fuel Type | Regular Unleaded |
| Dried Weight | 783 lbs |
| Dimensions (W×H) | 4′1″ × 3′11″ |
| Status | Available ... |
The 2026 Yamaha VX Cruiser HO delivers a smooth, personalized riding experience with factory‑installed Yamaha audio speakers for durable, high‑quality sound.
| Key Specifications | |
|---|---|
| Model Year | 2026 |
| Make & Model | Yamaha VX Cruiser HO |
| Engine Fuel Type | Regular Unleaded |
| Dried Weight | 783 lbs |
| Dimensions (W×H) | 4′1″ × 3′11″ |
| Status | Available for sale in Sublimity, Oregon |
| Sale Price | $14,899.00 | |
| Location | Sublimity, Oregon | |
| Condition | New | |
| Stock Number | Y-99L526 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha | |
| Model | VX Cruiser® HO | |
| HIN | US-YAMA1999L526 | |
| Fuel Type | Regular Unleaded | |
| Dry Weight | 783 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 4'1" | |
| Height | 3'11" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.