
$12,399.00
Power Motorsports | Sublimity, Oregon
The 2026 Yamaha VX is a modern WaveRunner that blends affordability with superior performance.
The 2026 Yamaha VX is a modern WaveRunner that blends affordability with superior performance.
The Yamaha TR‑1 HO engine delivers strong power while staying efficient. Coupled with a contemporary design, it offers excellent control and performance at an unbeatable price point.
| Year: | 2026 |
| Make: | Moto Yamaha |
| Model: | VX |
| Status: | Available |
| Condition: | New |
| Location: | Sublimity, Oregon |
| Stock Number: | Y-83J526 |
| HIN: | US-YAMA0583J526 |
| Fuel Type: | Regular Unleaded |
| Dry Weight: | 719 lbs |
| Width: | 4'1" |
| Height: | 3'11" |
| Sale Price | $12,399.00 | |
| Location | Sublimity, Oregon | |
| Condition | New | |
| Stock Number | Y-83J526 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha | |
| Model | VX® | |
| HIN | US-YAMA0583J526 | |
| Fuel Type | Regular Unleaded | |
| Dry Weight | 719 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 4'1" | |
| Height | 3'11" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.