
$9,499.00
Spokane Powersports | Spokane, Washington
Discover the 2026 Yamaha Waverunners Jetblaster DLX 2‑Up, engineered for maximum fun without compromises.
Discover the 2026 Yamaha Waverunners Jetblaster DLX 2‑Up, engineered for maximum fun without compromises.
| Year | 2026 |
|---|---|
| Make & Model | Yamaha WaveRunners JetBlaster DLX 2‑Up |
| Color | Blue/White |
| Dry Weight | 589 lbs |
| hours | 1 mile |
| Fuel Type | Regular Unleaded |
| Dimensions (W × H) | 3'9" x 3'8" |
| Status | Available for immediate delivery in Spokane, Washington. |
This Yamaha JetBlaster DLX 2‑Up delivers a blend of performance and convenience, ideal for families seeking an enjoyable watercraft experience. Its robust engine, intuitive controls, and thoughtful storage solutions make every outing smooth and memorable.
| Sale Price | $9,499.00 | |
| Location | Spokane, Washington | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 26WC03 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha WaveRunners | |
| Model | JetBlaster DLX 2-Up | |
| HIN | US-YAMA1773I526 | |
| Color | BLUE/WHITE | |
| hours | 1 | |
| Fuel Type | Regular Unleaded | |
| Dry Weight | 589 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 3'9" | |
| Height | 3'8" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.