
$12,399.00
Spokane Powersports | Spokane, Washington
Experience the ultimate in marine recreation with the 2026 Yamaha Waverunners JetBlaster LTD – a complete family‑friendly package designed for maximum excitement on the water.
Experience the ultimate in marine recreation with the 2026 Yamaha Waverunners JetBlaster LTD – a complete family‑friendly package designed for maximum excitement on the water.
| Vehicle Details | |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Make | Yamaha WaveRunners |
| Model | JetBlaster LTD |
| Color | White/Mint |
| Performance & Dimensions | |
| hours | 1 mile |
| Fuel Type | Regular Unleaded |
| Dry Weight | 600 lbs |
| Width | 3'9" |
| Height | 3'8" |
| Availability & Location | |
| Status | Available |
| Location | Spokane, Washington |
| Identification | |
| HIN | US‑YAMA1080K526 |
| Stock Number | 26WC10 |
| Sale Price | $12,399.00 | |
| Location | Spokane, Washington | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 26WC10 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha WaveRunners | |
| Model | JetBlaster LTD | |
| HIN | US-YAMA1080K526 | |
| Color | WHITE/MINT | |
| hours | 1 | |
| Fuel Type | Regular Unleaded | |
| Dry Weight | 600 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 3'9" | |
| Height | 3'8" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.