
$15,599.00
Spokane Powersports | Spokane, Washington
Discover the 2026 Yamaha WaveRunners VX Cruiser HO Audio – a premium personal watercraft that blends performance, comfort, and advanced technology for an unparalleled riding experience.
Discover the 2026 Yamaha WaveRunners VX Cruiser HO Audio – a premium personal watercraft that blends performance, comfort, and advanced technology for an unparalleled riding experience.
| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Yamaha WaveRunners |
| Model | VX Cruiser HO Audio |
| Color | Black |
| Engine Type | High‑output marine engine |
| Dry Weight | 783 lbs |
| Dimensions (W x H) | 4'1" × 3'11" |
| Fuel Type | Regular Unleaded |
| Status | Available |
This watercraft is engineered for both excitement and safety, making it the ideal choice for enthusiasts who demand top‑tier performance and reliable features on every ride.
| Sale Price | $15,599.00 | |
| Location | Spokane, Washington | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 26WC22 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha WaveRunners | |
| Model | VX Cruiser® HO with Audio | |
| HIN | US-YAMA2019C626 | |
| Color | BLACK | |
| hours | 1 | |
| Fuel Type | Regular Unleaded | |
| Dry Weight | 783 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 4'1" | |
| Height | 3'11" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.