
$10,683.00
Vetesnik Power Sports | Richland Center, Wisconsin
Experience the next level of aquatic excitement with the Sea‑Doo Spark Trixx for 1, a 2026 model that turns every wave into an opportunity to showcase your style and skill.
Experience the next level of aquatic excitement with the Sea‑Doo Spark Trixx for 1, a 2026 model that turns every wave into an opportunity to showcase your style and skill.
| General Information | |
|---|---|
| Model Year | 2026 |
| Make & Model | Sea‑Doo Spark Trixx for 1 Rotax 900 ACE – 90 iBR and Audio |
| Engine | Rotax 900 ACE, 90 horsepower |
| Length | 9′ 3″ (2.84 m) |
| Beam / Width | 46″ (1.17 m) |
| Height | 42″ (107 cm) |
| Dry Weight | 435 lb (197 kg) |
| Performance & Features | |
| Transmission | 67TF |
| Propulsion System | Jet Drive |
| Tires / Hull Material | Polypropylene hull, standard tires |
| Exterior Colors | |
| Main Color | Gulfstream Blue with Orange Crush accents |
This 2026 Spark Trixx blends power and agility for an unforgettable water adventure. Whether you’re tearing up lakes or performing tricks on small ponds, the Sea‑Doo Spark Trixx delivers performance that matches your passion.
| Sale Price | $10,683.00 | |
| Location | Richland Center, Wisconsin | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 6208B | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | Spark™ Trixx for 1 Rotax® 900 ACE™ - 90 iBR and Audio | |
| HIN | YDV21684J526 | |
| Color | Gulfstream Blue / Orange Crush | |
| Engine | 900 ACE | |
| Length | 9' 3" | |
| Beam | 3.83 | |
| Horsepower | 90 | |
| Transmission | 67TF | |
| Propulsion | Jet Drive | |
| Hull Material | Polypropylene | |
| Dry Weight | 435 lb / 197 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 46" / 117 cm | |
| Height | 42" / 107 cm |
| Length | 9ft 3in |
| Beam | 3ft 0in |
| Engine Power | 90 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.