$54,000.00
Mastercraft Boats of Utah | Page, AZ
Discover the 2019 Bryant Boats Speranza Surf – a versatile day boat that blends comfort, performance, and style for every adventure on the water.
Discover the 2019 Bryant Boats Speranza Surf – a versatile day boat that blends comfort, performance, and style for every adventure on the water.
| Condition | |
|---|---|
| Used | |
| Year | |
| 2019 | |
| Make & Model | |
| Bryant Boats Speranza Surf | |
| Vehicle Type | |
| Boat – Bowrider | |
| Propulsion Type | |
| Powered (Gas) | |
| Color | |
| Red / White | |
| Dimensions | |
| Length | 21'4" (6.5 m) |
| Beam | 102" (2.5 m) |
| Draft Up/Down | 17"/34" (0.4 m / 0.8 m) |
| Capacities | |
| Fuel Capacity | 39 gallons (147 L) |
| Seating Capacity | 12 persons |
| Weights | |
| Dry Weight | 3,657 lb (1,658 kg) |
| Engine Power | |
| Range | 240–350 hp |
| Condition | USED | |
| Year | 2019 | |
| Make | Bryant Boats | |
| Model | Speranza Surf | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Bowrider | |
| Propulsion Type | Powered | |
| Fuel Type | Gas | |
| Color | red/ white |
| Dimensions | |
| Length | 21'4" (6.5 M) |
| Beam | 102" (2.5 M) |
| Draft | Up: 17" (0.4 M) | Down: 34" (0.8 M) |
| Capacities | |
| Fuel Capacity | 39 GL (147 L) |
| Seating Capacity | Persons: 12 |
| Weights | |
| Dry Weight | 3657 lb (1658 kg) |
| Engine | |
| Engine Power | Range: 240-350 HP |
| Beam | 8ft 6in |
| Dry Weight | 3657 lb (1658 kg) approx. |
| Engine Power | Range: 240-350 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.