$28,971.00
Hutch's Marine | Coldwater, MI
The 2024 Bentley LE 200 CW is the perfect pontoon for a memorable day on the water.
The 2024 Bentley LE 200 CW is the perfect pontoon for a memorable day on the water.
| Feature | Bentley LE 200 CW (Pontoon) |
|---|---|
| Year | 2024 |
| Condition | New |
| Stock Number | 10219 |
| Length Overall (LOA) | 20 ft |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Engine Type | Mercury single outboard |
| Horsepower | 60 HP |
This Bentley pontoon blends comfort, performance and style. Whether you’re looking to host a family outing or plan an exciting day with friends, the LE 200 CW offers reliable handling and ample space for everyone.
| Condition | NEW | |
| Stock Number | 10219 | |
| Year | 2024 | |
| Make | Bentley | |
| Model | LE 200 CW | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| Engine | Mercury | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| LOA (Length) | 20 ft | |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in | |
| Engine Power | 60 HP |
| Length | 20ft 0in |
| Beam | 8ft 6in |
| Engine Power | 60 HP |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.