Contact for Price
Spicer's Boat City | Houghton Lake, MI
| Condition | New |
|---|---|
| Stock Number | B000856580 |
| Year | 2026 |
| Make | Sylvan |
| Model | MIRAGE 8520 PARTY FISH |
| Vehicle Type | Boat |
| Category | Pontoon |
| VIN | SYL10340F526 |
| Color | Blue |
| Engine Power | 0 HP |
| Length Overall (LOA) | 20 ft 1 in |
The newest Sylvan MIRAGE 8520 PARTY FISH pontoon boat is available for purchase. Designed for the modern water enthusiast, this 2026 model features a sleek ...
[read more]| Condition | New |
|---|---|
| Stock Number | B000856580 |
| Year | 2026 |
| Make | Sylvan |
| Model | MIRAGE 8520 PARTY FISH |
| Vehicle Type | Boat |
| Category | Pontoon |
| VIN | SYL10340F526 |
| Color | Blue |
| Engine Power | 0 HP |
| Length Overall (LOA) | 20 ft 1 in |
The newest Sylvan MIRAGE 8520 PARTY FISH pontoon boat is available for purchase. Designed for the modern water enthusiast, this 2026 model features a sleek blue exterior and offers an expansive deck space ideal for gatherings on the lake or river.
| Condition | NEW | |
| Stock Number | B000856580 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sylvan | |
| Model | MIRAGE 8520 PARTY FISH | |
| Vehicle Type | Boat | |
| Category | Pontoon | |
| VIN | SYL10340F526 | |
| Freight prep | 1799 | |
| Color | Blue | |
| Engine Power | 0 | |
| LOA (Length) | 20 ft 1 in | |
| Propulsion Type | Powered |
| Length | 20ft 1in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.