
Contact for Price
Clark Marine Center | Kalispell, Montana
| 2026 Varatti Z2373 Boat | |
|---|---|
| Location | Kalispell, Montana |
| Condition | New |
| Stock Number | CMC-V1003 |
| Year | 2026 |
| Make | Varatti |
| Model | Z2373 |
| Color | Black |
| Engine Size | 8.2L |
| Length | 23' 7" |
| Beam | 8.5 ft |
| Horsepower | 430 hp |
| Engine Hours | 1 hour |
| Transmission | Automatic |
| Propulsion Type | Single Inboard |
| Hull Material | Fiberglass Reinforced |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | Available for Purchase |
| 2026 Varatti Z2373 Boat | |
|---|---|
| Location | Kalispell, Montana |
| Condition | New |
| Stock Number | CMC-V1003 |
| Year | 2026 |
| Make | Varatti |
| Model | Z2373 |
| Color | Black |
| Engine Size | 8.2L |
| Length | 23' 7" |
| Beam | 8.5 ft |
| Horsepower | 430 hp |
| Engine Hours | 1 hour |
| Transmission | Automatic |
| Propulsion Type | Single Inboard |
| Hull Material | Fiberglass Reinforced |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | Available for Purchase |
| Location | Kalispell, Montana | |
| Condition | New | |
| Stock Number | CMC-V1003 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Varatti | |
| Model | Z2373 | |
| Color | Black | |
| Engine | 8.2L | |
| Length | 23' 7" | |
| Beam | 8.5 | |
| Horsepower | 430 | |
| Engine Hours | 1 | |
| Transmission | Automatic | |
| Propulsion | Single Inboard | |
| Hull Material | Fiberglass Reinforced | |
| Fuel Type | Gas | |
| Status | Available |
| Length | 24ft 0in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 430 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.