
Contact for Price
American Marine and Motorsports | Shawano, Wisconsin
Discover the 2025 Flagship Pontoons E18 FC Boat
The new 2025 Flagship Pontoons E18 FC is a premium aluminum pontoon designed for comfort and performance on the water.
Discover the 2025 Flagship Pontoons E18 FC Boat
The new 2025 Flagship Pontoons E18 FC is a premium aluminum pontoon designed for comfort and performance on the water.
| Boat Details | |
|---|---|
| Location | Shawano, Wisconsin |
| Status | Available |
| Condition | New |
| Year | 2025 |
| Make | Flagship Pontoons |
| Model | E18 FC |
| Stock Number | NFP404 |
| HIN | LLB01214A525 |
| Color Scheme | TAN/TAN/BLK/GRAPH/MAT |
| Length | 18 ft 0 in |
| Hull Material | Aluminum |
| Deck Width | 8 ft 6 in |
This 2025 Flagship Pontoons E18 FC offers a blend of luxury, durability and modern features for an exceptional boating experience.
| Location | Shawano, Wisconsin | |
| Condition | New | |
| Stock Number | NFP404 | |
| Year | 2025 | |
| Make | Flagship Pontoons | |
| Model | E18 FC | |
| HIN | LLB01214A525 | |
| Color | TAN/TAN/BLK/GRAPH/MAT | |
| Length | 18' 0" | |
| Hull Material | Aluminum | |
| Status | Available | |
| Width | Deck: 8' 6" |
| Length | 18ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.