
Contact for Price
Main Channel Marina | Syracuse, Indiana
Experience the new Sea‑Doo GTX 230 Tech, a 2026 model that blends ultimate comfort with high-performance power for every water adventure.
Experience the new Sea‑Doo GTX 230 Tech, a 2026 model that blends ultimate comfort with high-performance power for every water adventure.
| Vehicle Details | |
|---|---|
| Location | Syracuse, Indiana |
| Condition | New |
| Year | 2026 |
| Make | Sea‑Doo |
| Model | GTX 230 Tech, Audio, iDF, iBR |
| Dimensions & Weight | |
| Length | 11' 0" |
| Width | 49.2" / 125 cm |
| Height | 44.9" / 114 cm |
| Performance & Capacity | |
| Dry Weight | 829 lb / 376 kg |
| Passenger Capacity | Up to 3 passengers |
| Status | |
| Status | Available |
| Location | Syracuse, Indiana | |
| Condition | New | |
| Year | 2026 | |
| Make | Sea-Doo | |
| Model | GTX™ 230 Tech, Audio, iDF, iBR | |
| Length | 11' 0" | |
| Dry Weight | 829 lb / 376 kg | |
| Status | Available | |
| Width | 49.2" / 125 cm | |
| Height | 44.9" / 114 cm |
| Length | 11ft 0in |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.