
$19,199.00
Spokane Powersports | Spokane, Washington
The 2026 Yamaha WaveRunner GP SVHO delivers unmatched power, advanced features and premium audio for the ultimate personal watercraft experience.
The 2026 Yamaha WaveRunner GP SVHO delivers unmatched power, advanced features and premium audio for the ultimate personal watercraft experience.
| Year | 2026 |
| Make | Yamaha WaveRunners |
| Model | GP SVHO with Audio |
| Color | Red |
| Engine Type | 1.8 L Supercharged Vortex High Output Marine Engine |
| Weight (Dry) | 758 lbs |
| Width | 4' 1" |
| Height | 3' 11"|
| Fuel Type | Premium Unleaded |
| Status | Available |
| Location | Spokane, Washington |
| Condition | New (1 hour) |
| HIN | US-YAMA2602C626 |
The 2026 Yamaha WaveRunner GP SVHO with Audio combines high‑performance engineering, advanced safety controls and premium sound for an unrivaled watercraft adventure.
| Sale Price | $19,199.00 | |
| Location | Spokane, Washington | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 26WC23 | |
| Year | 2026 | |
| Make | Yamaha WaveRunners | |
| Model | GP SVHO™ with Audio | |
| HIN | US-YAMA2602C626 | |
| Color | RED | |
| hours | 1 | |
| Fuel Type | Premium Unleaded | |
| Dry Weight | 758 lbs | |
| Status | Available | |
| Width | 4'1" | |
| Height | 3'11" |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.