$36,000.00
Lake Hopatcong Marine | Lake Hopatcong, New Jersey
The 2022 Viaggio Lago U L20U is a top choice for families and friends who want to enjoy lake adventures in style and comfort. Built by Misty Harbor, this pontoon offers ample seating thanks to its Max Space “U” shape design.
The 2022 Viaggio Lago U L20U is a top choice for families and friends who want to enjoy lake adventures in style and comfort. Built by Misty Harbor, this pontoon offers ample seating thanks to its Max Space “U” shape design.
| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Viaggio |
| Model | Lago U L20U |
| Length | 20 ft 0 in |
| Breadth (Beam) | 8.5 ft |
| Engine Type | Mercury Outboard |
| Horsepower | 90 hp |
| Propulsion | Single out‑board |
| Fuel Type | Gasoline |
| Status | Available for sale as pre-owned |
This 2022 Viaggio Lago U L20U is perfect for social cruises, entertaining guests or simply enjoying a day on the water. Its combination of luxury, durability and spaciousness makes every outing memorable.
The boat can be viewed at Lake Hopatcong in New Jersey.
| Sale Price | $36,000.00 | |
| Location | Lake Hopatcong, New Jersey | |
| Condition | Pre-Owned | |
| Year | 2022 | |
| Make | Viaggio | |
| Model | Lago U L20U | |
| HIN | US-MHH1859H122 | |
| Engine | Mercury O/B | |
| Length | 20' 0" | |
| Beam | 8.5 | |
| Horsepower | 90 | |
| Engine Hours | 241 | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Fuel Type | Gas | |
| Status | Available |
| Length | 20ft 0in |
| Beam | 8ft 0in |
| Engine Power | 90 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.