$62,070.00
Vetesnik Power Sports | Richland Center, Wisconsin
The Bennington 2026 S Quad Bench 22 SSR is a flagship floor plan designed for maximum storage, seating capacity and lounge area.
The Bennington 2026 S Quad Bench 22 SSR is a flagship floor plan designed for maximum storage, seating capacity and lounge area.
| Location: | Richland Center, Wisconsin |
| Status: | New & Available |
| Year: | 2026 |
| Make/Model: | Bennington S Quad Bench 22 SSR |
| HIN: | ETWS8503I526 |
| Color: | Metallic White |
| Engine: | MERC 115 HP 4S PRO XS CT 20 IN |
| Length/Beam: | 21' 6" / 8' 6" |
| Horsepower: | 115 hp |
| LUXE BLACKOUT | |
| Propulsion: | Single Outboard |
| Hull Material: | Aluminum |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Stock Number: | 6105G |
This 2026 Bennington S Quad Bench delivers premium comfort, advanced technology and robust construction for the discerning boater.
| Sale Price | $62,070.00 | |
| Location | Richland Center, Wisconsin | |
| Condition | New | |
| Stock Number | 6105G | |
| Year | 2026 | |
| Make | Bennington | |
| Model | S Quad Bench 22 SSR | |
| HIN | ETWS8503I526 | |
| Color | Metallic White | |
| Engine | MERC 115 HP 4S PRO XS CT 20 IN | |
| Length | 21' 6" | |
| Beam | 8'6" | |
| Horsepower | 115 | |
| Transmission | LUXE BLACKOUT | |
| Propulsion | Single Outboard | |
| Hull Material | Aluminum | |
| Fuel Type | Gasoline | |
| Status | Available |
| Length | 22ft 11in |
| Beam | 8ft 6in |
| Engine Power | 115 |
Payment calculations are just estimates. Rates and terms vary day to day. Not an agreement, informational purposes only. Contact dealer for current rates, terms, and payment plans, etc.
Advertised pricing excludes applicable taxes title and licensing and are subject to change without notice. Pricing may exclude any added parts, accessories or installation unless otherwise noted. Sale prices include all applicable offers. Not all options listed available on pre-owned models. Contact dealer for details.